PRODEJ PALET

Dřevěné palety nacházejí široké využití nejen pro skladování a přepravu zboží, ale také pro výrobu originálního nábytku a nápaditých dekorací do interiéru i exteriéru. Ať už potřebujete standardní palety či europalety k jakémukoli účelu, jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům.

Zabýváme se prodejem palet všech druhů, velikostí i jakostních skupin. Jelikož je předmětem naší činnosti i nákup palet, můžete u nás sehnat repasované standardní palety a europalety za velmi výhodné ceny. Ale samozřejmostí je i prodej palet vlastní výroby, pro kterou máme veškerá patřičná oprávnění. Rovněž vám dodáme atypické palety nebo palety se zvýšenou nosností.

Prodej palet realizujeme včetně kompletní péče o zákazníka po celou dobu průběhu spolupráce. Pokud nemáte možnost vlastní dopravy, rádi vám přivezeme palety a europalety až na místo určení, a to v krátkém termínu a za výhodné ceny.

Kromě výroby palet si u nás můžete objednat i dřevěné bedny, podlážky, víka a další dřevařské, překližkové a OSB výrobky libovolných rozměrů a objemu zakázky. Vždy vyhovíme vašim potřebám a přáním k vaší plné spokojenosti.

ATYPICKÉ PALETY

Naše společnost vyrábí také atypické palety podle individuálních požadavků a potřeb zákazníka, kterému nevyhovují standardní rozměry palet. Naše atypické palety jsou zcela přizpůsobeny konkrétnímu účelu použití. Pokud potřebujete poradit s formou palety, rádi Vám poradíme.

m90ta4paletastandardpevna

STROJE PRO VÝROBU PALET

ok6wbgP4130089

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!